MÖBLER / Bord / Serveringsvagn 9952097
*
nr 995 2097
Serveringsvagn
1950-tal, JH Fabrikerna Sävsjö, diameter: 45, höjd: 56 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.900 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 november 2015
kl 18:35:48
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
15/11 18:47:58
1
1.200 kr
16/11 10:04:30
2
1.100 kr
16/11 10:04:30
1
1.200 kr (Budbetjänt)
16/11 10:05:12
2
1.300 kr
16/11 18:11:22
3
1.400 kr
16/11 18:17:04
2
1.500 kr
16/11 18:22:18
3
1.700 kr
16/11 18:23:21
2
1.700 kr
16/11 18:23:21
3
1.700 kr (Budbetjänt)
16/11 18:24:03
2
1.800 kr
16/11 18:30:48
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
16 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: barvagn bord drinkvagn jh fabrikerna sävsjö serveringsvagn tevagn
-
6155 Bord
björk, bemålad skiva. Bredd: 126 cm, djup: 86 cm, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:04
-
6153 Bord
Ek, 1880-tal. Bredd: 94 cm, djup: 46 cm, höjd: 70 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:43
-
5132 Fällbord
1800-tal, mahogny. Bredd: 73 cm, djup: 45 cm, höjd..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:31
-
5182 Klaffbord
1800-tal. Bredd: 54+ 2x46. Djup: 106 cm, höjd: 69 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:43
-
6055 Köksbänk
med knivställ, "Butier", flätad korg, hjul. Längd:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:37
-
6080 Konsolbord
England, mahogny. Bredd: 90 cm. Djup: 44 cm, höjd:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:34
*
Serveringsvagn
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 995 2097
Serveringsvagn
1950-tal, JH Fabrikerna Sävsjö, diameter: 45, höjd: 56 cm
Utrop: | 1.500 kr |
---|---|
Såld: | 1.900 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 november 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
15/11 18:47:58 | 1 | 1.200 kr |
16/11 10:04:30 | 2 | 1.100 kr |
16/11 10:04:30 | 1 | 1.200 kr (Budbetjänt) |
16/11 10:05:12 | 2 | 1.300 kr |
16/11 18:11:22 | 3 | 1.400 kr |
16/11 18:17:04 | 2 | 1.500 kr |
16/11 18:22:18 | 3 | 1.700 kr |
16/11 18:23:21 | 2 | 1.700 kr |
16/11 18:23:21 | 3 | 1.700 kr (Budbetjänt) |
16/11 18:24:03 | 2 | 1.800 kr |
16/11 18:30:48 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
16 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: barvagn bord drinkvagn jh fabrikerna sävsjö serveringsvagn tevagn
-
6155 Bord
björk, bemålad skiva. Bredd: 126 cm, djup: 86 cm, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:04 -
6153 Bord
Ek, 1880-tal. Bredd: 94 cm, djup: 46 cm, höjd: 70 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:43 -
5132 Fällbord
1800-tal, mahogny. Bredd: 73 cm, djup: 45 cm, höjd..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:31
-
5182 Klaffbord
1800-tal. Bredd: 54+ 2x46. Djup: 106 cm, höjd: 69 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:43 -
6055 Köksbänk
med knivställ, "Butier", flätad korg, hjul. Längd:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:37 -
6080 Konsolbord
England, mahogny. Bredd: 90 cm. Djup: 44 cm, höjd:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:34